KOMERČNÍ PROSTOR A VNITROBLOK DOKONČEN

V posledním dubnovém týdnu byl dokončen design průjezdu a vnitrobloku. Zkolaudován byl komerční prostor v přízemí domu.

 
 
 

 

KOLAUDAČNÍ PÁRTY A DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Ve středu 30.března byla Rezidence V Horkách slavnostně otevřena. Během příjemného odpoledne a podvečera, kdy se zájemci o koupi některé ze zbývajících jednotek mohli přijít přesvědčit o jejich kvalitě, byla přestřižena páska a návštěvníkům nabídnuto bohaté občerstvení, při němž se za zvuků příjemné hudby mohli blíže seznámit se svými sousedy, zástupci investora, vedení projektu či výhradními prodejci. Pro děti byly připraveny mnohé atrakce, včetně facepaintingu. 

 

 

 

POZVÁNKA NA KOLAUDAČNÍ PÁRTY A DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Dovolujeme si Vás srdečně pozvat na Kolaudační párty projektu residence V Horkách spojenou se Dnem otevřených dveří, která se koná ve středu 30.3.2011 ve vnitrobloku rezidence V Horkách od 16.00 hod.
 
Pro zájemce bude probíhat od 14.00 do 16.00 prohlídka dokončených jednotek, v 16.00 bude slavnostním přípitkem zahájena Kolaudační párty, na jejím programu bude volná zábava s hudbou, občerstvením a programem pro děti.
 
Na vaši návštěvu se těší celý tým IMPACT-CORTI a.s.

 

BYTY JIŽ BRZY K NASTĚHOVÁNÍ

 
 
 
 
 
 
 

 

 

KOUPELNY, KTERÉ SI ZAMILUJETE

Při plánování i výstavbě Rezidence V Horkách se věnovala velká pozornost užitým standardům. Výjimkou proto nebylo ani vybavení koupelen a toalet. Prohledněte si jejich fotografie z ještě neprodaných bytů, navštivte DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ (4.-5.3. 2011) nebo si domluvte osobní prohlídku.

 
 
 
 

 

 

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ PO KOLAUDACI

Rádi bychom Vás touto cestou chtěli pozvat na DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ projektu V Horkách, které se konají v pátek 4.3.2011 od 16:00 do 19:00 a v sobotu 5.3.2011 od 10:00 do 14:00.
 
Při této příležitosti bychom Vám rádi představili zařízenou vzorovou jednotku a poslední byty a ateliéry k prodeji. Oba dny Vám budou plně k dispozici naše makléřky, které Vám rády zodpoví dotazy k projektu.
 
Na Vaši návštěvu se srdečně těší tým společnosti IMPACT-CORTI a.s.
 

 REZIDENCE V HORKÁCH JIŽ DOKONČENA

Společnost IMPACT engineering dokončila výstavbu rezidenčního projektu V Horkách v Praze 4 – Nuslích. Kolaudace proběhla 14.2.2011.

V době před kolaudací bylo prodáno více než 70% bytových jednotek.
Předpokládaný termín nastěhování je během března 2011.
  
 
 

 

POZVÁNKA NA VELETRH BYDLENÍ 2011

Po roce se na vás opět těšíme, tentokrát již na 17. ročníku veletrhu Bydlení nové projekty, který se koná 17.-20. února na pražském Výstavišti v Holešovicích.
 
Přijďte se za námi podívat, seznámíme vás s naším aktuálním projektem Rezidence V Horkách a dalšími projekty, jako např. Rezidence Shanti, Viva, Lublaňská.
Více informací se o nich můžete dozvědět na místě právě u našich makléřů na stánku IMPACT-CORTI.
 
Jste srdečně zváni!

 
VÝSTAVBA ZNOVU POKROČILA

Stav ke dni: 27.12.2010

 

 
TŘETÍ DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Na konci prvního listopadového týdne, v pátek 5.11. a sobotu 6.11., jsme uspořádali v pořadí třetí Dny otevřených dveří Rezidence V Horkách. Pět desítek návštěvníků se mohlo seznámit nejen se třemi vzorovými byty, ale také s pokračujícími pracemi na vnějších částech objektu – například před dvěma týdny dokončenou uliční fasádou a také postupem stavebních prací ve vnitrobloku, který nabídne obyvatelům domu místo k odpočinku, dětem pak vlastní hřiště s atrakcemi.
O úspěšnosti celého projektu již nyní svědčí 50% prodaných jednotek.

 

 

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Rádi bychom Vás pozvali na den otevřených dveří na projektu V Horkách, který se koná v pátek 5.11.2010 od 16:00 do 19:00 a v sobotu 6.11.2010 od 10:00 do 16:00. Připraveny jsou tři vzorové byty - kávu a občerstvení si můžete vychutnat v nadstandardně zařízené jednotce, která pro Vás jistě bude inspiracím a další jsou prezentovány ve stavu pro předání klientům.

 

  

85% CENY UHRADÍTE AŽ PO KOLAUDACI

Věděli jste, že větší část kupní ceny zaplatíte až po kolaudaci? Splátkový kalendář při koupi bytové jednotky je nastaven velmi výhodně. Naši klienti po podpisu „Rezervační smlouvy“ uhradí rezervační poplatek ve výši 100.000 Kč. Po podpisu „Smlouvy o Budoucí smlouvě kupní“ doplatí část kupní ceny do výše 15%. Zbývajících 85% kupní ceny klienti hradí až po kolaudaci jednotky. Takový způsob plateb je pro naše klienty zárukou, že úspěšné dokončení tohoto projektu není závislé na jednotlivých úhradách kupujících. Developerská společnost realizuje projekt z větší části z vlastních prostředků. Podrobnější informace můžete najít v sekci Financování. Pokud raději volíte formu osobního jednání, neváhejte se obrátit přímo na naše makléře z oddělení Prodeje.  
 

 

DĚTSKÉ HŘIŠTĚ VE VNITROBLOKU

Součástí projektu je vnitroblok, který bude sloužit obyvatelům k odpočinku a relaxaci. Místo bude osázeno zelení, stromy a okrasnými keři. Zde budou také umístěny atrakce pro nejmladší obyvatele a to prolézačky a pískoviště. Zadní část bude na konci dvoru ukončena zdí, která bude zcela zakryta popínavými rostliny, které zpříjemní místní klima. Představu o budoucí podobně zadního traktu si můžete udělat z vizualizací a nebo z modelu projektu, který je pro Vás připraven v sídle naší společnosti.

 
 

VÝSTAVBA ZNOVU POKROČILA

Stav ke dni: 21.10.2010

  

Stav ke dni: 13.10.2010

  

ÚSPĚŠNÝ DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Dne otevřených dveří, který jsme pro Vás v pátek 3.9. a sobotu 4.9. uspořádali, se zúčastnila stovka návštěvníků. Detailní informace o možnostech moderního rezidenčního bydlení jsme zájemcům nabídli v atraktivním prostředí třech vzorových bytů, jejichž plocha přesahující 221m2 poskytla nejen dostatek prostoru pro zodpovězení všech dotazů, ale také umožnila vytvořit si představu o projektu, který je pouze několik měsíců před dokončením.
Jsme velmi potěšeni zájmem a za úspěch, kterým den otevřených dveří Rezidence V Horkách bezesporu byl, všem zúčastněným děkujeme.

VÝSTAVBA PROBÍHÁ

Stavba již je započata a bude dokončena v prosinci roku 2010. Veškeré vnitřní vybavení jednotek bude provedeno z kvalitních materiálů, představu o konečné podobě si můžete udělat návštěvou vzorového bytu našeho předchozího projektu Nový Hrádek na Praze 9, který byl nedávno úspěšně dokončen. V případě zájmu kontaktuje makléře.

Stav ke dni: 30.6.2010

 

Stav ke dni: 25.5.2010

 

Stav ke dni: 30.3.2010

 

VZOROVÝ BYT DOKONČEN - první dny otevřených dveří

Během dne otevřených dveří, které jsme pořádali během června byly prezentovány dvě bytové jednotky (A1 & A6) na prvním podlaží budovy. V jednotce A1 o velikosti 27,82m2 s terasou 15,9m2 řešené jako 1+kk-ateliér byly použity materiály nabízené kupujícím v rámci standardního vybavení. Jednotka A6 o velikosti 53,5m2 s terasou 22,36m2 řešená jako 2+kk-ateliér je zařízena nábytkem a vybavena nadstandardními materiály. Součastní i budoucí klienti tak měli jedinečnou šanci udělat si představu o možnostech výběru.

 

VIZUALIZACE

Vizualizace interieru
Vzorové dispozice bytů
Vizualizace budovy
 

 

 

Novinky

důležitá data*:

začátek výstavby: 15.09.2009
konec výstavby: leden 2010
předpokládaný termín kolaudace: únor 2011
nastěhování: březen 2011

 

* Všechny údaje na této stránce mají pouze informativní charakter.

 
 
 

© 2010 copyright Rezidence V Horkách / design by IMPACT-CORTI